تیم ملی از نظر بازیکن بهترین تیم آسیاست/ فعلا صدرنشین لیگ هستیم

محمد نصرتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد صدرنشینی گل ریحان در لیگ دسته یک گفت: اصل کار را بازیکنان انجام می‌دهند. من نقش کوچکی دارم. آنها هستند که با تلاش و تمرکز بالا باعث موفقیت تیم شده‌اند. هر چند ما صدرنشین لیگ یک هستیم، اما اتفاق خاصی رخ نداده و به قول قدیمی‌ها جوجه را آخر پاییز می‌شمارند. در حال حاضر یک سوم لیگ یک طی شده و دو سوم بازی‌ها باقی مانده است. هر چند بازیکنان ما بسیار جانانه کار می‌کنند و باید به آنها خداقوت بگویم.

وی با اشاره به پیروزی دو بر یک مقابل سپیدرود در بازی جنجالی در رشت گفت: واکنش بازیکنان ما در آن بازی عالی بود. ما با وجود آنکه نیمه اول یک بر صفر بازنده شدیم، اما در نهایت به پیروزی رسیدیم و 3 امتیاز حساس را گرفتیم. شاید اگر آن اتفاقات در بازی رخ نمی‌داد، می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم. هواداران سپیدرود با تیم ما کاری نداشتند. بیشتر از باخت تیم سپیدرود مقابل ملوان ناراضی و عصبانی بودند، هر چند بعد از آنکه ما گل مساوی را زدیم، زاهدی‌فر که از داوران خوب و باتجربه فوتبال ماست کمی مماشات کرد، اما برای ما مهم این بود که در این میدان سخت پیروز شدیم.

نصرتی در مورد بازی حساس با مس رفسنجان در روز جمعه گفت: مس رفسنجان تیم دوم جدول است و بسیار خوب کار کرده، مربی خوبی هم دارد و از بازیکنانی استفاده می‌کند که تجربه زیادی در لیگ یک دارند. بازی سخت و مهمی برای ماست و می‌خواهیم در این بازی هم با تمرکز بالا به میدان برویم و پیروز شویم.

بازیکن اسبق تیم ملی در مورد دیدار حساس ایران با عراق در روز پنجشنبه گفت: بازی سختی است، چون تیم‌های حوزه خلیج فارس و به خصوص عراق همیشه مقابل ما انگیزه مضاعفی داشتند. بار روانی این بازی برای هر دو تیم زیاد است. به خصوص عراقی‌ها که مقابل تیم اول آسیا بازی خواهند کرد.

وی افزود: برگزاری مسابقه در کشور اردن به سود ما خواهد بود، زیرا عراقی‌ها نمی‌توانند به نحو احسنت از امتیاز میزبانی خود استفاده کنند. بازیکنان برای جبران باخت مقابل بحرین باید در این بازی پیروز شوند. تیم ملی ایران از نظر نفری بهترین تیم آسیاست، اما اگر بازیکنان غفلت و لغزش کنند، ممکن است مثل بازی با بحرین، به مشکل بخوریم.

انتهای پیام/ک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *