اگر نمی‌توانید کار کنید چرا می‌مانید؟/ می‌خواهیم شرایط دوچرخه‌سواری بهتر شود

علی زنگی‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد نامه تعدادی از پیشکسوتان دوچرخه سواری به وزیر ورزش به دلیل نتایج ضعیف این رشته ورزشی در آسیا، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نامه‌ای که نوشته شد، تنها برای بهتر شدن شرایط دوچرخه‌سواری کشور است. نتایج سال‌های اخیر حاصل مدیریت ضعیف بر این رشته بوده است.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ رئیس فدراسیون به جای اینکه عدم نتیجه‌گیری و موفقیت را توضیح دهد، به اشخاص تهمت می‌زند. به همین دلیل، پیشکسوتان نامه‌ای را برای وزیر تنظیم کرده‌اند که به شرایط این رشته رسیدگی شود.

زنگی‌آبادی در مورد اینکه آیا با نامه نوشتن نتیجه خواهید گرفت، گفت: یک رئیس فدراسیون وقتی مسئولیت را قبول می‌کند، همه مسائل و شرایط این رشته و ورزش کشور را می‌داند. بودجه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مشخص است. این رئیس فدراسیون است که باید اسپانسر بیاورد و حمایت کند، اما اینکه می‌گوید نداریم و نمی‌توانیم، بهتر است مسئولیت قبول نکند.

رئیس سابق فدراسیون دوچرخه‌سواری عنوان کرد: اگر نمی‌توانید کاری را انجام دهید، رها کنید و بروید، چرا می‌مانید؟ برای چه می‌مانید که کار را خراب‌تر کنید؟

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *