دهقانی:آقایانی که تجهیزات باشگاه را انبار کرده‌اند دم از غیرت به نساجی می‌زنند/قاضی احتمالا به استقلال می‌رسد

علی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاده که تجهیزات این باشگاه در یک انبار دپو شده است، اظهار داشت: متاسفانه وسایل بدنسازی و تمرینی پیشرفته تیم که خودم هم باورم نمی‌شد اینقدر گران باشد در فعل و انفعال نقل و انتقال باشگاه توسط عده‌ای در یک انبار دپو شده و تجهیزات را به ما نمی‌دهند.

وی افزود: عماد مهاجری که با ما در تراکتور حضور داشت مدعی است حتی این وسایل در باشگاه‌هایی مثل تراکتور و پدیده که کار می‌کرده وجود نداشته است. این تجهیزات مربوط به بدنسازی و تمرینات تاکتیکی تیم است ضمن آنکه در بین آنها مبلمان، تلویزیون و وسایل خانه هم وجود دارد. متاسفانه این تجهیزات انبار شده و اموال باشگاه محسوب می‌شود و متعلق به شخص آقای صنیعی‌فر یا حدادیان نیست که آن را به ما نمی‌دهند.

 معاون ورزشی باشگاه نساجی تاکید کرد:‌ ما در نیم فصل به این تجهیزات نیاز داریم و برای بدنسازی می‌خواهیم آنها را در اختیار داشته باشیم اما عده‌ای که این تجهیزات را انبار کرده‌اند در کانال‌های مجازی نساجی دم از عشق و تعصب به این باشگاه می‌زنند.

دهقانی تصریح کرد:‌اگر بخواهیم این وسایل را خریداری کنیم باید یک میلیارد هزینه آنها کنیم اما اگر این تجهیزات به ما پس داده نشود مطمئنا از طریق نهادهای ذیربط این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

وی در خصوص اینکه آیا کارت بازی محمد قاضی نیز صادر شده است یا خیر، گفت:‌تقریبا کارهای صدور کارت این بازیکن در مراحل پایانی است و تنها سه بازیکن ما باقی مانده‌اند که اگر دیون باشگاه به برخی طلبکاران پرداخت شود کارت بازی آنها صادر خواهد شد.

 معاون ورزشی باشگاه نساجی در پاسخ به این سؤال که آیا قاضی مقابل استقلال بازی می‌کند یا خیر، گفت: اگر آقای مهاجری تشخیص بدهند این احتمال وجود دارد.

انتهای پیام/ا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *