دلیل عدم حضور بشارتی در مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا چیست؟

به گزارش خبرگزاری فارس، چهاردهمین دوره رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا به میزبانی دوحه در حال برگزاری است که در این مسابقات ۳۸ سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو هم توزیع می‌شود.

کاروان ورزشی تیراندازی ایران در این دوره از مسابقات در تفنگ تپانچه و اهداف پروازی شرکت کرده است.

فدراسیون تیراندازی کشورمان ۴ آبان‌ماه در خبری به مراسم بدرقه ورزشکاران به این مسابقات اشاره کرد و اسامی ورزشکاران اعزامی نیز اعلام شد درحالی که در لیست اولیه فدراسیون نام رامتین بشارتی در تیم اسکیت به چشم می خورد اما به نظر می رسد او به دوحه نرفته است.

بشارتی پیش از این در گفت وگویی که با خبرگزاری فارس داشت اعلام کرد قرار است تا مسابقات کسب سهمیه دوحه به آمریکا برود و در این کشور تمرین کند اما نام او در بین ورزشکاران شرکت کننده در روز پنجم مسابقات نیست.

رامتین بشارتی در گفت‌وگو با فارس درباره عدم سفرش به قطر اظهار داشت: از زمانی که به آمریکا آمدم، برخلاف چیزی که فکر می‌کردم، فرصت کافی برای تمدید ویزای جدیدم نبود اگر این ویزا تمدید نشود و از آمریکا خارج شوم، دیگر نمی‌توانم وارد این کشور شوم و برنامه‌ریزی‌ام برای یک سال آینده بهم می‌خورد.

وی افزود: به فدراسیون این موضوع را گفتم و شرمنده‌ام که نتوانستم در خدمت فدراسیون باشم و برای ایران تیر بزنم. نگاه من به آینده است و با توجه به اینکه پیشرفت من در اینجا بیشتر خواهد شد تصمیم گرفتم از آمریکا خارج نشوم تا در آینده با ویزای مولتی در مسابقات بعدی برای تیم ایران رقابت کنم.

کاروان ورزشی ایران تاکنون ۳ سهمیه المپیک را در تفنگ و تپانچه کسب کرده است. سومین سهمیه ایران توسط هانیه رستمیان در مسابقات دوحه به دست آمد.

انتهای پیام/س

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *