خیلی دنبال آمار بازی‌ام نیستم/ هنوز راه زیادی باقی مانده است

ارسلان کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس،‌ در مورد پیروزی 83 و 82 مهرام مقابل شیمی‌در در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: بازی خوبی بود و خدا را شکر توانستیم ببریم. شیمی‌در قطعا از لحاظ مهره نسبت به ما بهتر است و تعداد بازیکنان باتجربه و ملی‌پوش بیشتری گرفته است اما سیاست مهرام در این فصل این است که نصف تیم بزرگسال و باتجربه و نصف دیگر  جوانان باشند.  ما تقریبا 5، 6 بازیکن زیر 22 سال داریم و شب گذشته که یکی دو نفر از آنها بازی کردند عملکرد بسیار خوبی داشتند.

وی ادامه داد:‌ هر تیمی که بهتر باشد، می‌برد. در بازی بسکتبال یک جاهایی تیم شما و مواقعی هم تیم حریف اشتباه می‌کند و بازی بالا و پایین می‌شود.

بازیکن مهرام در مورد اینکه در این بازی تأثیرگذارترین بازیکن بود، گفت: خیلی دنبال این چیزها نیستم و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم. مهم برد تیم ما بود که این اتفاق افتاد. مصطفی قاسمی سرمربی تیم در رختکن به بچه‌ها گفت مهم نیست چه کسی امتیاز می‌آورد و بیشتر بازی می‌کند.

کاظمی در مورد ادامه فصل عنوان کرد: بازی روز گذشته دیگر برای ما تمام شد و باید به دیدارهای آینده فکر کنیم. هنوز راه زیادی تا پایان فصل مانده است و بازی به بازی پیش می‌رویم. اکثر تیم‌ها ملی‌پوش دارند و  برخی هم بازیکن خارجی جذب کرده‌اند. راه پر فراز و نشیبی تا پایان فصل باقی مانده است.

بازیکن پست 4 مهرام درباره اینکه آیا او هم معتقد است این تیم یکی از مدعیان محسوب می‌شود،‌گفت: مهرام تیمی بوده که همیشه در نقش مدعی ظاهر شده است امسال هم قطعا همین شرایط وجود دارد و مدعی هستیم.

کاظمی در مورد اینکه سرمربی شیمیدر معتقد بود داور به ضرر این تیم سوت زده است، گفت: داوران در صحنه‌هایی برای هر دو تیم سوت‌هایی زدند که می‌توانستند نزنند اما در مجموع داور هم جزئی از بازی است و آنها هم ممکن است مانند ما بازیکنان اشتباه کنند اما این اشتباهات عمدی یا غرض‌ورزانه نیست.

وی در پایان گفت: از عملکرد خودم خیلی راضی بودم دو سه سالی بود که در سالن آزادی به این شکل بازی نکرده بودم. از سوی دیگر بازی خیلی جذاب و تماشایی بود و این برای فوتبال کشورمان خوب است فقط نمی‌دانم چرا تلویزیون تنها یک نیمه از مسابقه را پخش کرد.

انتهای پیام/س

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *