جام‌جهانی والیبال| ستاره مصدوم همراه تیم ملی/ چرا فرهاد قائمی به ایران بازنگشت؟

به گزارش خبرگزاری فارس، طبق اعلام سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال فرهاد قائمی 4 تا 6 هفته دور از میادین خواهد بود و نیاز به ریکاوری و استراحت دارد. سیامک افروزی به دلیل درگذشت پدر همسرش مجبور شد تیم ملی را رها کرده و از ژاپن به ایران بیاید، اما فرهاد قائمی در کنار سایر ملی‌پوشان ماند.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران درخصوص اینکه چرا فرهاد قائمی که نمی‌تواند در ترکیب تیم ملی به میدان برود همراه با سیامک افروزی به ایران بازنگشت تا بتواند مراحل درمان خود را زیر نظر افروزی طی کند، اظهار داشت: ما از ابتدای مسابقات 13 بازیکن داشتیم. اگر قائمی هم به ایران بازگردد به مشکل خواهیم خورد، چراکه گاهی به صلاحدید کادر فنی تیم ایران باید با دو لیبرو بازی را شروع کند.

وی ادامه داد: اگر ما 12 بازیکن داشته باشیم نمی‌توانیم دو لیبرو معرفی کنیم و به همین دلیل به حضور قائمی نیاز داریم تا ترکیب ایران 13 نفره باشد. 

چهاردهمین دوره جام جهانی والیبال از 9 تا 23 مهر در سه شهر فوکوکا، ناگانو و هیروشیمای ژاپن با حضور 12 تیم به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال ایران در بازی نهم خود باید فردا یک‌شنبه،  21 مهر 1398 از ساعت 13:50 به مصاف ژاپن، میزبان مسابقات برود. 

انتهای پیام/س

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *